G.Skill Ripjaws | 32 GB | DDR5 | 4800 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-4800S4039A32GX1-RS
- Saadavus: 2
-
450€
G.Skill Ripjaws | 32 GB | DDR5 | 4800 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1x32 GB |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | G.Skill |
| Producer product name | Ripjaws |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gskill ripjaws 32 gb ddr5 4800 mhz pcserver registered no ecc no, f5-4800s4039a32gx1-rs, gskill, malud



